Antény, TV, SAT

Měření signálu

Kvalitu a úroveň signálu proměříme na značkovém  měřícím zařízení . Podle výsledků měření a požadavků investora poté nabídneme nejlepší vhodné řešení.

Individuální TV antény

antenaV rámci Plzeňského kraje vycházíme ze znalosti prostředí a také ze stovek provedených montáží, takže domluvy i odhad výše cen lze stanovit po telefonu.

Pozemní digitální vysílání

Oblast pozemního digitálního vysílání opět čekají zásadnější změny v podobě přechodu na DVB-T2. O rozsahu úprav rozhoduje především stav a koncepce použitého zařízení. V ideálním případě stačí přeprogramovat TV zesilovač, někde se bude muset vyměnit kompletní technologie příjmu a zesílení TV signálu.

Při vytváření nabídky pro STA do bytových domů existuje několik technických řešeních v různých cenových relacích. Záleží na rozsahu, kvalitě stávajících TV rozvodů a hlavně na použitých komponentech.

Společné TV antény

  Pro STA zajišťujeme nejenom nové zakázky, ale i rekonstrukce, opravy a údržbu již namontovaného zařízení. Návrh a cenový rozpočet zpracujeme dle požadavků zákazníka.

V rámci STA také zajistíme možnost satelitního příjmu a to buď formou přivedení signálu až do TV-SAT zásuvky nebo použitím satelitní stanice. První možnost je vhodná pro menší a střední aplikace – u každé TV zásuvky musí být nainstalovaný satelitní reciever a přijímají se všechny programy z dané družice. Satelitní stanice je vhodná pro větší objekty ( hotely apod.). Vybrané satelitní programy se šíří přímo v televizních rozvodech. Není nutný přijímač v každém pokoji.

Satelitní digitální vysílání

    Při řešení satelitního příjmu nabízíme širokou nabídku veškerého příslušenství.


Dodáváme kvalitní, značkové satelitní komplety jak pro příjem z jedné, tak i z více družic z napevno nastavené paraboly. Samozřejmě je možné se domluvit na natáčecím systému při použití různých modelů satelitních přijímačů.

I pro bytové domy je možné bez problémů přijímat programy ze tří nebo čtyř družic. Také tyto rekonstrukce většího rozsahu máme zpracované. Jedná se o širokou škálu zařízení, kde si každý může vybrat v poměru „kvalita – výkon – cena“.

V přehledu satelitních digitálních stanic je mnoho kódovaných českých  nebo cizojazyčných kanálů různého zaměření a v různé kvalitě vysílání. Nabídka je nepřeberná, záleží na osobních preferencích.

Například jsme pro několik našich klientů (hlavně plzeňské hotely) řešili příjem japonských a čínských TV programů. Zde je ovšem zapotřebí probrat jednotlivé možnosti individuálně.

Více o digitálním satelitu se dočtete zde.

Poradenské služby

Poskytujeme samozřejmě technickou podporu. Zejména často využívaná je u informací ohledně digitálního satelitního příjmu a nastavení přijímačů.

Vždy dodáváme satelitní přijímače naladěné dle preferencí zákazníka. U námi dodaných a namontovaných přístrojů je výhodou například i to, že jsme schopni případné „rozladění“ zařízení uvést do původního stavu navigováním zákazníka po telefonu bez nutnosti návštěvy servisního technika.